довгострокова оренда нежитлова нерухомість

Тернопільська область ,  місто Тернопіль , вул. Д. Лук'яновича
Показати на карті
97'000 ГРН
81 за м2
Код: 15110731
Тип нерухомості: інше
оновлено: 15 травня
Здається комерційне приміщення на вул. Лукяновича Дениса, площа 1184 кв.м; Здається в довгострокову оренду приміщення площею 1184 кв.м. Зручний асфальтовий заїзд, висота стель 10, бетонна підлога, ролетні вїзні ворота висотою 4, 70 м, офісне приміщення площею 70 кв.м, ЛЕД освітлення, вода (власна свердловина), електроенергія, туалет, сигналізація, інтернет, охорона.