Нерухомість по містах

Топ рієлторів Україна
Показано 20 із 63 рієлторів
1
Дом 24
Останній візит: 8 вересня
Купити гарну і дешеву квартиру мрія будь-якої людини. Нестабільність, численні складності через постійне зміни законодавчої бази, не завжди дозволяють людям правильно зорієнтуватися і прийняти вірне рішення. Кожен хоче вберегти себе від можливих ризиків і забезпечити гарантії в такій справі. Засоби масової інформації попереджають бути обережними і уважними при продажу свого житла. Як знайти ріелтора, який грамотно і чесно вам допоможе? Як не помилитися? Робота агента - це не тільки важкий, відповідальний труд, це - бажання допомогти людям, бути чесним, відкритим. Саме такі якості відрізняють професіоналів, які працюють в нашому агентстві нерухомості. Ми більше 10 років працюємо на ринку нерухомості. Ми можемо досконало розібратися в будь-якій складній ситуації, допоможемо провести будь-яку операцію з нерухомістю, відповідно до законів. Вболіваючи душею за своїх клієнтів завжди, знайдемо індивідуальний підхід і надамо кваліфіковану допомогу у вирішенні ваших житлових проблем.
2
АН ВІСОН
Останній візит: 19 вересня
Агенція нерухомості «ВІСОН» – компанія, що займається сприянням у купівлі, продажі, оренді та обміном нерухомого майна, а також пропонує досі нову у Тернополі послугу – ексклюзивного пошуку житла за запитом клієнта. Агенція «Вісон» заснована у 2016 році, й у цьому ж році стала переможцем «Народного бренду» у номінації «Агенція нерухомості». І це не просто так, адже всі працівники компанії досконало володіють навичками оформлення документів, знають всі правила якісного сервісу і просто турбуються про комфорт та позитивний для клієнта результат. Для того, щоб бути у курсі усіх змін у законодавстві, бути конкурентоспроможним, АН «ВІСОН» постійно покращує роботу над собою приймаючи участь у тренінгах, навчаннях та з’їздах, отримує нагороди
3
АН Маяк
Останній візит: 29 січня
Агентство недвижимости «Маяк» - стабильная и прочно закрепившаяся на украинском рынке недвижимости компания, основным приоритетом которой является работа на результат. Независимо от того, хотите ли Вы: - купить квартиру от застройщика или на вторичном рынке, - продать земельный участок, коттедж за городом, - арендовать скромную однокомнатную квартиру или целые офисные площади, - приобрести недвижимость за рубежом, наши специалисты предоставят равные возможности всем. Персональный менеджер, предоставляемый агентством, берет на себя решение всех текущих вопросов, связанных с покупкой, продажей и арендой недвижимости. Учитывая пожелания своих клиентов, мы сопровождаем каждую сделку от поиска подходящих предложений и первого просмотра жилья до проверки чистоты сделки и подписания нотариального договора. Наши цели: - понимать и решать в полном объеме все поставленные клиентом задачи; - строить и сохранять долгосрочные отношения с клиентами на основе доверия; - быть примером надежного агентства недвижимости на отечественном рынке. Наши приоритеты: - профессионализм; - достоверность предоставляемой информации; - высокое качество услуг; - отношение к каждому клиенту как к единственному и уникальному; - обеспечение 100% чистоты сделки; - результат, полностью удовлетворяющий клиента. Наши инструменты: - актуальный мониторинг рынка недвижимости; - современные маркетинговые технологии; - системное повышение уровня квалификации наших специалистов.
6
Александр Юрьевич
Останній візит: 11 травня
Оказание услуг по продаже и покупке объектов недвижимости. Вся недвижимость на сайте: 77777000.com.
7
Запорожець Таміла
Останній візит: 27 вересня
- Агенція нерухомості «Klim Town» надає повний спектр ріелторських послуг (купівля, продаж, оренда нерухомого майна, організація експертної оцінки та інше) у місті Переяславі та Переяслав-Хмельницькому районі. - Покупцям нерухомості наша агенція пропонує великий вибір об’єктів, а продавцям оперативно допомагає продати чи здати в оренду нерухоме майно. - Ми забезпечимо Вам юридичний та документальний супровід, надамо якісні консультації. - «Klim Town» - Ваш надійний та правильний вибір!
8
АН ЕКСКЛЮЗИВ
Останній візит: 21 вересня
Агенція нерухомості "Ексклюзив" працює на ринку України з 2008 року та входить в склад «Асоціації спеціалістів (ріелторів) по нерухомості України» (АСНУ), що об’єднує більше 500 компанійу всіх регіонах країни. За роки роботи компанія завоювала стабільну позицію надійного партнера, як для продавців нерухомості, так і для покупців. Ціль нашої роботи – практична та ефективна допомога у вирішенні усіх питань, пов'язаних з нерухомістю. Над цим працює штат із 25 фахівців у 2 офісах, розташованих у Білій Церкві. Багаторічний досвід дозволяє нам максимально з економити, Ваш час та зусилля, а також запропонувати Вам найкращу нерухомість. Звернувшись до нас, Ви отримаєте: широкий вибір пропозицій з нерухомості; належний супровід в оформленні документів та в оцінці майна; необхідну рекламу Вашого об’єкту у, мережі Internet та серед інших операторів ринку нерухомості; фахову консультацію спеціалістів з питань, кредитування та інвестування. Агенція нерухомості «Ексклюзив» має власну базу даних з нерухомості. Цей ресурс дозволяє оперативно, без зайвих затрат часу та зусиль, отримати актуальні дані щодо попиту та пропозиції на ринку нерухомості. Також, в нашій команді є, перевірений нотаріус та оцінювач майна. А також, існує відділ аналітики. В нашій компанії Ви знайдете високопрофесійного та надійного партнера, що має значний досвід роботи на ринку об’єктів житлової та комерційної нерухомості та добру репутацію серед клієнтів і інших операторів ринку. Звертайтеся до професіоналів!
9
АН Лівий Берег
Останній візит: 28 вересня
Агентство недвижимости "Левый Берег" было создано в 2011 году на базе юридической компании "Бизнес-Ассистанс". Эта компания на тот момент предоставляла юридические услуги уже более 12 лет во многих сферах правовых услуг Украины. Благодаря нашему 9-летнему опыту и большому количеству проведенных сделок мы беремся за вопросы любой сложности. Опекунский совет, нерезиденты, юрлица, снятие с регистрации, введение в эксплуатацию, узаконивание перепланировок, приватизация - все эти, казалось бы сложные моменты, являются успешной повседневной нашей практикой. Агентство недвижимости специализируется на аренде, покупке и продаже всех видов недвижимости Киева и пригородов. Кроме этого у нас открыт филиал в г. Пирятин Полтавской области. Высококвалифицированные специалисты агентства проводят полный комплекс услуг по продаже или сдаче в аренду квартир, домов, участков и коммерческой недвижимости. А так же проводят поиск на покупку или аренду недвижимости, включая полное юридическое сопровождение всех сделок. Сейчас АН “Левый Берег” - это надежная и высокопрофессиональная компания, состоящая из высококлассных специалистов по всем видам недвижимости.
13
Яковенко Людмила
Останній візит: 2020р.
Рієлторська компанія "STATUS" надає наступні послуги: - консультацій з питання нерухомості; - оцінка нерухомості; - передпродажна підготовка; - презентація нерухомості та реклама; - організація оглядів та ведення переговорів; - супровід угоди. https://g.page/STATUS-PK?share
15
Виктория Гранд
Останній візит: 28 вересня
Деятельность Агентства Недвижимости «Виктория Гранд» направлена на оказание поддержки Клиенту на рынке Недвижимости. Наши преимущества – компетентность. Cила — команда компании. Достижения наших специалистов подтверждаются успешно реализованными сделками благодаря опыту, профессионализму и гармоничным отношениям с Клиентом. Мы не просто предлагаем услуги на рынке недвижимости — мы помогаем Вам встретиться с мечтой и достичь поставленных целей. Каждый, кто приходит в АН «Виктория Гранд» за консультацией — индивидуальность с уникальными потребностями. Мы будем искать тот вариант, который предназначен именно для Вас. Нет более сильной мотивации, чем чувство ответственности за будущее тех, кто к нам обратился. Мы избавим Вас от тягот формальных процедур и предоставим Вам достаточно времени для принятия обдуманного решения. Сделать правильный выбор — сложный шаг. И Вы это знаете. Но Вы также знаете, что АН «Виктория Гранд» поможет Вам сделать правильный выбор.
17
Status
Останній візит: 2020р.
АН «Статус групп Украина» - Ваш надежный помощник для покупки или продажи недвижимости, оформления договора аренды в Киеве и области. Индивидуальный подход и использование новейших стратегий работы позволили нам добиться отличных результатов в работе и заслужить авторитет на рынке недвижимости Киева и Киевской области. Если вы ищете надежное и честно агентство недвижимости Киев (Ирпень, Буча, Гостомель) – мы к Вашим услугам. Жилая и коммерческая недвижимость любой площади, месторасположения и стоимости доступны в нашей базе данных. Вы можете просмотреть информацию по каждому объекту, а также увидеть фото- и видеоматериалы. Все данные достоверны и актуальны.
19
Ліна Копач
Останній візит: 28 вересня
ріелтор з 12-ти річним стажем роботи в нерухомості. 2015-2017рр.- працювала ріелторм в АН"КЦН" ( вторинний ринок , квартири по ексклюзивних договорах) 2007-2015рр. - працювала ріелтором в АН "Альянс Брок" 2015 р. березень -пройшла курс підвищення кваліфікації в Київському Національному Торгово- економічному університеті, отримала Свідоцтво про підвищення кваліфікації 2011р. вересень -пройшла курси і отримала сертифікат в Асаціаціі фахівців з нерухомості Країни 2008 р.червеь -пройшла навчання і отримала Свідоцтво АСНУ (Асоціація Спеціалістів з Нерухомості України) 1990 р.-закінчила Львівську Торгово-Економічну Академію Linakopach@gmail.com (063)9891131, (067)7677317