Топ рієлторів Україна

Показано 20 із 48 рієлторів
2
Александр Юрьевич - фото рієлтора
Александр Юрьевич
Останній візит: 24 травня
Оказание услуг по продаже и покупке объектов недвижимости. Вся недвижимость на сайте: 77777000.com.
4
АН ЕКСКЛЮЗИВ - фото рієлтора
АН ЕКСКЛЮЗИВ
Останній візит: 18 лютого
Агенція нерухомості "Ексклюзив" працює на ринку України з 2008 року та входить в склад «Асоціації спеціалістів (ріелторів) по нерухомості України» (АСНУ), що об’єднує більше 500 компанійу всіх регіонах країни. За роки роботи компанія завоювала стабільну позицію надійного партнера, як для продавців нерухомості, так і для покупців. Ціль нашої роботи – практична та ефективна допомога у вирішенні усіх питань, пов'язаних з нерухомістю. Над цим працює штат із 25 фахівців у 2 офісах, розташованих у Білій Церкві. Багаторічний досвід дозволяє нам максимально з економити, Ваш час та зусилля, а також запропонувати Вам найкращу нерухомість. Звернувшись до нас, Ви отримаєте: широкий вибір пропозицій з нерухомості; належний супровід в оформленні документів та в оцінці майна; необхідну рекламу Вашого об’єкту у, мережі Internet та серед інших операторів ринку нерухомості; фахову консультацію спеціалістів з питань, кредитування та інвестування. Агенція нерухомості «Ексклюзив» має власну базу даних з нерухомості. Цей ресурс дозволяє оперативно, без зайвих затрат часу та зусиль, отримати актуальні дані щодо попиту та пропозиції на ринку нерухомості. Також, в нашій команді є, перевірений нотаріус та оцінювач майна. А також, існує відділ аналітики. В нашій компанії Ви знайдете високопрофесійного та надійного партнера, що має значний досвід роботи на ринку об’єктів житлової та комерційної нерухомості та добру репутацію серед клієнтів і інших операторів ринку. Звертайтеся до професіоналів!
6
АН Маяк - фото рієлтора
АН Маяк
Останній візит: 2019р.
Агентство недвижимости «Маяк» - стабильная и прочно закрепившаяся на украинском рынке недвижимости компания, основным приоритетом которой является работа на результат. Независимо от того, хотите ли Вы: - купить квартиру от застройщика или на вторичном рынке, - продать земельный участок, коттедж за городом, - арендовать скромную однокомнатную квартиру или целые офисные площади, - приобрести недвижимость за рубежом, наши специалисты предоставят равные возможности всем. Персональный менеджер, предоставляемый агентством, берет на себя решение всех текущих вопросов, связанных с покупкой, продажей и арендой недвижимости. Учитывая пожелания своих клиентов, мы сопровождаем каждую сделку от поиска подходящих предложений и первого просмотра жилья до проверки чистоты сделки и подписания нотариального договора. Наши цели: - понимать и решать в полном объеме все поставленные клиентом задачи; - строить и сохранять долгосрочные отношения с клиентами на основе доверия; - быть примером надежного агентства недвижимости на отечественном рынке. Наши приоритеты: - профессионализм; - достоверность предоставляемой информации; - высокое качество услуг; - отношение к каждому клиенту как к единственному и уникальному; - обеспечение 100% чистоты сделки; - результат, полностью удовлетворяющий клиента. Наши инструменты: - актуальный мониторинг рынка недвижимости; - современные маркетинговые технологии; - системное повышение уровня квалификации наших специалистов.
11
Ліна Копач - фото рієлтора
Ліна Копач
Останній візит: 25 травня
ріелтор з 12-ти річним стажем роботи в нерухомості. 2015-2017рр.- працювала ріелторм в АН"КЦН" ( вторинний ринок , квартири по ексклюзивних договорах) 2007-2015рр. - працювала ріелтором в АН "Альянс Брок" 2015 р. березень -пройшла курс підвищення кваліфікації в Київському Національному Торгово- економічному університеті, отримала Свідоцтво про підвищення кваліфікації 2011р. вересень -пройшла курси і отримала сертифікат в Асаціаціі фахівців з нерухомості Країни 2008 р.червеь -пройшла навчання і отримала Свідоцтво АСНУ (Асоціація Спеціалістів з Нерухомості України) 1990 р.-закінчила Львівську Торгово-Економічну Академію Linakopach@gmail.com (063)9891131, (067)7677317
12
Не брокер хоз - фото рієлтора
Не брокер хоз
Останній візит: 2019р.
аренда срочно актуально сдам недвижимость без посредников киев 0963077749
18
Дмитрий Власов - фото рієлтора
Дмитрий Власов
Останній візит: 28 травня
сертифицированный риэлтор, оценщик, член Ассоциации специалистов по недвижимости (риэлторов) Украины, Союза специалистов по недвижимости Украины и National Association of Realtors (USA). CIPS (Certified International Property Specialist), TRC (Transnational Referral Certification). Все виды риэлторских услуг. Жилая, коммерческая, загородная, зарубежная недвижимость. Оценка недвижимости.
20
Леся - фото рієлтора
Леся
Останній візит: 20 травня
Власник