Нерухомість по містах

Топ рієлторів Україна
Показано 20 із 116 рієлторів
1
Дом 24
Останній візит: 2023р.
Купити гарну і дешеву квартиру мрія будь-якої людини. Нестабільність, численні складності через постійне зміни законодавчої бази, не завжди дозволяють людям правильно зорієнтуватися і прийняти вірне рішення. Кожен хоче вберегти себе від можливих ризиків і забезпечити гарантії в такій справі. Засоби масової інформації попереджають бути обережними і уважними при продажу свого житла. Як знайти ріелтора, який грамотно і чесно вам допоможе? Як не помилитися? Робота агента - це не тільки важкий, відповідальний труд, це - бажання допомогти людям, бути чесним, відкритим. Саме такі якості відрізняють професіоналів, які працюють в нашому агентстві нерухомості. Ми більше 10 років працюємо на ринку нерухомості. Ми можемо досконало розібратися в будь-якій складній ситуації, допоможемо провести будь-яку операцію з нерухомістю, відповідно до законів. Вболіваючи душею за своїх клієнтів завжди, знайдемо індивідуальний підхід і надамо кваліфіковану допомогу у вирішенні ваших житлових проблем.
2
АН ВІСОН
Останній візит: 7 березня
Агенція нерухомості «ВІСОН» – компанія, що займається сприянням у купівлі, продажі, оренді та обміном нерухомого майна, а також пропонує досі нову у Тернополі послугу – ексклюзивного пошуку житла за запитом клієнта. Агенція «Вісон» заснована у 2016 році, й у цьому ж році стала переможцем «Народного бренду» у номінації «Агенція нерухомості». І це не просто так, адже всі працівники компанії досконало володіють навичками оформлення документів, знають всі правила якісного сервісу і просто турбуються про комфорт та позитивний для клієнта результат. Для того, щоб бути у курсі усіх змін у законодавстві, бути конкурентоспроможним, АН «ВІСОН» постійно покращує роботу над собою приймаючи участь у тренінгах, навчаннях та з’їздах, отримує нагороди
4
Агентство недвижимости Маяк
Останній візит: 2021р.
Агентство недвижимости «Маяк» - стабильная и динамично развивающаяся компания в премиальном сегменте на территории Украины. Агентство недвижимости Маяк успешно работает более 10 лет и занимает лидирующие позиции. Эксперты компании помогают клиентам: • осуществить мечту - связанную с приобретением недвижимости. • преумножать капитал инвесторов с помощью инвестирования в недвижимость. • купить/продать или арендовать/сдать квартиру, дом, коммерческое помещение и земельный участок Агентство недвижимости Маяк имеет актуальную базу объектов. Квалифицированные эксперты предложат эксклюзивные варианты в центре Киева согласно Вашим пожеланиям. Услуги для Покупателя и Продавца: *подбор предложений под запрос клиента *организация и проведение просмотров объектов *проведение переговоров с потенциальными продавцами и покупателями *полный и качественный анализ всех документов, необходимых для подписания нотариального договора с привлечением всех компетентных служб. *помощь в подготовке документов, необходимых для продажи *подготовка качественной презентации объекта *создание эффективной рекламной компании *индивидуальное консультирование по всем вопросам, связанным с продажей и покупкой объекта. Отдел инвестирования в АН Маяк занимается подбором интересных и прибыльных объектов под инвестицию Отдел зарубежной недвижимости предлагает обширную базу объектов в следующих странах: Турция , Испания, Дубай, Италия, Грузия. Агентство недвижимости Маяк гарантирует надёжность и чистоту сделки
5
АН ЕКСКЛЮЗИВ
Останній візит: 8 березня
Агенція нерухомості "Ексклюзив" працює на ринку України з 2008 року та входить в склад «Асоціації спеціалістів (ріелторів) по нерухомості України» (АСНУ), що об’єднує більше 500 компанійу всіх регіонах країни. За роки роботи компанія завоювала стабільну позицію надійного партнера, як для продавців нерухомості, так і для покупців. Ціль нашої роботи – практична та ефективна допомога у вирішенні усіх питань, пов'язаних з нерухомістю. Над цим працює штат із 25 фахівців у 2 офісах, розташованих у Білій Церкві. Багаторічний досвід дозволяє нам максимально з економити, Ваш час та зусилля, а також запропонувати Вам найкращу нерухомість. Звернувшись до нас, Ви отримаєте: широкий вибір пропозицій з нерухомості; належний супровід в оформленні документів та в оцінці майна; необхідну рекламу Вашого об’єкту у, мережі Internet та серед інших операторів ринку нерухомості; фахову консультацію спеціалістів з питань, кредитування та інвестування. Агенція нерухомості «Ексклюзив» має власну базу даних з нерухомості. Цей ресурс дозволяє оперативно, без зайвих затрат часу та зусиль, отримати актуальні дані щодо попиту та пропозиції на ринку нерухомості. Також, в нашій команді є, перевірений нотаріус та оцінювач майна. А також, існує відділ аналітики. В нашій компанії Ви знайдете високопрофесійного та надійного партнера, що має значний досвід роботи на ринку об’єктів житлової та комерційної нерухомості та добру репутацію серед клієнтів і інших операторів ринку. Звертайтеся до професіоналів!
6
Александр Юрьевич
Останній візит: 27 лютого
Оказание услуг по продаже и покупке объектов недвижимости. Вся недвижимость на сайте: 77777000.com.
7
YOUR GREEN PROPERTY
Останній візит: 8 березня
Your Green Property — пропонує сервіс з індивідуального підбору нерухомості в Карпатах. Маєте конкретний запит для інвестиції? Наша команда забезпечить повний супровід в земельних питаннях: починаючи від пошуку земельної ділянки, узгодження оптимальних умов придбання і до зміни цільового призначення та інших юридичних моментів відповідно до ваших потреб. Наша агенція надає весь спектр послуг: • Пошук та підбір ділянок відповідно до індивідуальних побажань; • Власний каталог ексклюзивних об'єктів • Купівля-продаж нерухомості; • Підготовка, отримання та реєстрація повного пакета документів для всіх видів угод із нерухомістю. Агенція нерухомості "Your Green Property" запрошує відвідати наше представництво у м. Яремче та на власні очі побачити кожну локацію, що вас зацікавила. До зустрічі!?
11
Агентство Недвижимости ИмпериЯ
Останній візит: 11 березня
Агентство недвижимости "ИмпериЯ" предоставляет полный перечень услуг по вопросам связанным с недвижимостью: -экспертная оценка недвижимости; -услуги БТИ; -кредит под залог недвижимости; -купля-продажа жилой недвижимости; -купля-продажа коммерческой недвижимости; -аренда жилых помещений; -аренда коммерческих объектов; -купля-продажа земли. Бесплатно принимаем заявки от продавцов и арендодателей. Гарантируем объективную оценку, качественную рекламную компанию и юридическую поддержку. Юридическое сопровождение сделки до момента вручения право устанавливающих документов, проверка недвижимости на наличие арестов, отягощений, и.т.п. Предоставляем услуги по сопровождению в изготовлении документации: -на пристройку, перепланировку, реконструкцию и т.п.; -на приватизацию земли, присвоение кадастрового номера; -на перевод под нежилое, смена целевого назначения; -на начало строительства, ввод в эксплуатацию; -на узаконивание самовольного строительства; -срочный выкуп недвижимого имущества. Официально зарегистрированное предприятие с постоянным адресом, квалифицированным персоналом и опытом работы. Адрес: Белая Церковь ул. Театральная 7\6 офис 1. Тел: (097)-800-17-32 (063)-647-15-24 (099)-760-74-79
13
Свояк
Останній візит: 11 березня
14
АН Дім Плюс
Останній візит: 8 березня
Агенція нерухомості "Дім Плюс" пропонує послуги своїм клієнтам у сфері нерухомості: - Продаж, купівля, оренда житлової та комерційної нерухомості, заміської нерухомості, земельних ділянок; - Юридичний супровід договорів купівлі-продажу та оренди нерухомого майна; - Експертна оцінка об’єкта нерухомості; - Безкоштовна консультація з питань нерухомості.
17
Василина АН Вершина
Останній візит: 2023р.
Агенція нерухомості "Вершина" вже понад 10років надає послуги оренди, купівлі-продажу нерухомості з гарантією дотримання і захисту прав клієнтів, з дотриманням законності та безпечності угод. Для клієнтів пропонуємо: повний супровід угод, юридичні консультації, повна конфіденційність. Швидко і якісно підбираємо нерухомість по запитах і потребах клієнта. Повністю супроводжуємо, консультуємо і допомагаємо в процесі вибору і придбання нерохомості. Звертайтесь - будемо раді Вам допомогти.
18
Вікторія Гранд
Останній візит: 19 лютого
Діяльність Агентства Нерухомості «Вікторія Гранд» спрямована на підтримку Клієнта на ринку Нерухомості. Наші переваги – компетентність. Cила - команда компанії. Досягнення наших фахівців підтверджуються успішно реалізованими угодами завдяки досвіду, професіоналізму та гармонійним відносинам з Клієнтом. Ми не просто пропонуємо послуги на ринку нерухомості — ми допомагаємо Вам зустрітися з мрією та досягти поставленої мети.
20
Валерій Борисович
Останній візит: 7 березня
Спеціалізація: продаж та оренда комерційної нерухомості, продаж земельних ділянок, інвестування