Нерухомість по містах

Топ рієлторів Україна
Показано 20 із 68 рієлторів
1
Дом 24
Останній візит: 20 вересня
Купити гарну і дешеву квартиру мрія будь-якої людини. Нестабільність, численні складності через постійне зміни законодавчої бази, не завжди дозволяють людям правильно зорієнтуватися і прийняти вірне рішення. Кожен хоче вберегти себе від можливих ризиків і забезпечити гарантії в такій справі. Засоби масової інформації попереджають бути обережними і уважними при продажу свого житла. Як знайти ріелтора, який грамотно і чесно вам допоможе? Як не помилитися? Робота агента - це не тільки важкий, відповідальний труд, це - бажання допомогти людям, бути чесним, відкритим. Саме такі якості відрізняють професіоналів, які працюють в нашому агентстві нерухомості. Ми більше 10 років працюємо на ринку нерухомості. Ми можемо досконало розібратися в будь-якій складній ситуації, допоможемо провести будь-яку операцію з нерухомістю, відповідно до законів. Вболіваючи душею за своїх клієнтів завжди, знайдемо індивідуальний підхід і надамо кваліфіковану допомогу у вирішенні ваших житлових проблем.
2
АН ВІСОН
Останній візит: 31 жовтня
Агенція нерухомості «ВІСОН» – компанія, що займається сприянням у купівлі, продажі, оренді та обміном нерухомого майна, а також пропонує досі нову у Тернополі послугу – ексклюзивного пошуку житла за запитом клієнта. Агенція «Вісон» заснована у 2016 році, й у цьому ж році стала переможцем «Народного бренду» у номінації «Агенція нерухомості». І це не просто так, адже всі працівники компанії досконало володіють навичками оформлення документів, знають всі правила якісного сервісу і просто турбуються про комфорт та позитивний для клієнта результат. Для того, щоб бути у курсі усіх змін у законодавстві, бути конкурентоспроможним, АН «ВІСОН» постійно покращує роботу над собою приймаючи участь у тренінгах, навчаннях та з’їздах, отримує нагороди
4
Агентство недвижимости Маяк
Останній візит: 2021р.
Агентство недвижимости «Маяк» - стабильная и динамично развивающаяся компания в премиальном сегменте на территории Украины. Агентство недвижимости Маяк успешно работает более 10 лет и занимает лидирующие позиции. Эксперты компании помогают клиентам: • осуществить мечту - связанную с приобретением недвижимости. • преумножать капитал инвесторов с помощью инвестирования в недвижимость. • купить/продать или арендовать/сдать квартиру, дом, коммерческое помещение и земельный участок Агентство недвижимости Маяк имеет актуальную базу объектов. Квалифицированные эксперты предложат эксклюзивные варианты в центре Киева согласно Вашим пожеланиям. Услуги для Покупателя и Продавца: *подбор предложений под запрос клиента *организация и проведение просмотров объектов *проведение переговоров с потенциальными продавцами и покупателями *полный и качественный анализ всех документов, необходимых для подписания нотариального договора с привлечением всех компетентных служб. *помощь в подготовке документов, необходимых для продажи *подготовка качественной презентации объекта *создание эффективной рекламной компании *индивидуальное консультирование по всем вопросам, связанным с продажей и покупкой объекта. Отдел инвестирования в АН Маяк занимается подбором интересных и прибыльных объектов под инвестицию Отдел зарубежной недвижимости предлагает обширную базу объектов в следующих странах: Турция , Испания, Дубай, Италия, Грузия. Агентство недвижимости Маяк гарантирует надёжность и чистоту сделки
5
Александр Юрьевич
Останній візит: 3 серпня
Оказание услуг по продаже и покупке объектов недвижимости. Вся недвижимость на сайте: 77777000.com.
9
Запорожець Таміла
Останній візит: 22 лютого
- Агенція нерухомості «Klim Town» надає повний спектр ріелторських послуг (купівля, продаж, оренда нерухомого майна, організація експертної оцінки та інше) у місті Переяславі та Переяслав-Хмельницькому районі. - Покупцям нерухомості наша агенція пропонує великий вибір об’єктів, а продавцям оперативно допомагає продати чи здати в оренду нерухоме майно. - Ми забезпечимо Вам юридичний та документальний супровід, надамо якісні консультації. - «Klim Town» - Ваш надійний та правильний вибір!
10
Вікторія Гранд
Останній візит: 2 листопада
Діяльність Агентства Нерухомості «Вікторія Гранд» спрямована на підтримку Клієнта на ринку Нерухомості. Наші переваги – компетентність. Cила - команда компанії. Досягнення наших фахівців підтверджуються успішно реалізованими угодами завдяки досвіду, професіоналізму та гармонійним відносинам з Клієнтом. Ми не просто пропонуємо послуги на ринку нерухомості — ми допомагаємо Вам зустрітися з мрією та досягти поставленої мети.
13
АН Майкл
Останній візит: 23 лютого
Агентство нерухомості "Майкл", засноване у 1993 році. Одне из перших агентств м. Дніпро. На сьогоднішній день Агентство "Майкл" одне з найбільших та найстаріших агенцій міста Дніпропетровська. Є дійсним членом Асоціації Фахівців із Нерухомості України (АСНУ) з 1999 року.
14
АН ЕКСКЛЮЗИВ
Останній візит: 15 червня
Агенція нерухомості "Ексклюзив" працює на ринку України з 2008 року та входить в склад «Асоціації спеціалістів (ріелторів) по нерухомості України» (АСНУ), що об’єднує більше 500 компанійу всіх регіонах країни. За роки роботи компанія завоювала стабільну позицію надійного партнера, як для продавців нерухомості, так і для покупців. Ціль нашої роботи – практична та ефективна допомога у вирішенні усіх питань, пов'язаних з нерухомістю. Над цим працює штат із 25 фахівців у 2 офісах, розташованих у Білій Церкві. Багаторічний досвід дозволяє нам максимально з економити, Ваш час та зусилля, а також запропонувати Вам найкращу нерухомість. Звернувшись до нас, Ви отримаєте: широкий вибір пропозицій з нерухомості; належний супровід в оформленні документів та в оцінці майна; необхідну рекламу Вашого об’єкту у, мережі Internet та серед інших операторів ринку нерухомості; фахову консультацію спеціалістів з питань, кредитування та інвестування. Агенція нерухомості «Ексклюзив» має власну базу даних з нерухомості. Цей ресурс дозволяє оперативно, без зайвих затрат часу та зусиль, отримати актуальні дані щодо попиту та пропозиції на ринку нерухомості. Також, в нашій команді є, перевірений нотаріус та оцінювач майна. А також, існує відділ аналітики. В нашій компанії Ви знайдете високопрофесійного та надійного партнера, що має значний досвід роботи на ринку об’єктів житлової та комерційної нерухомості та добру репутацію серед клієнтів і інших операторів ринку. Звертайтеся до професіоналів!
15
Ліза
Останній візит: 7 вересня
Чотири роки працюю на ринку нерухомості. Спеціалізуюсь на новобудовах та інвестуванні в нові проекти будівництва.
16
Ростислав
Останній візит: 11 березня
Агент з продажу нерухомості, партнер всіх надійних будівельних компаній Івано Франківська. Ви не платите ніяких попередніх платежів і комісій, всі консультації і сервіси безкоштовні. Огляд житла в максимально зручний для Вас час. Телефонуйте і я підберу ідеальний варіант для покупки, який на 100 відповідає Вашому запиту.Завжди актуальна та перевірена інформація! Буду радий допомогти вигідно та надійно придбати житло!
17
Ліна Копач
Останній візит: 1 листопада
ріелтор з 12-ти річним стажем роботи в нерухомості. 2015-2017рр.- працювала ріелторм в АН"КЦН" ( вторинний ринок , квартири по ексклюзивних договорах) 2007-2015рр. - працювала ріелтором в АН "Альянс Брок" 2015 р. березень -пройшла курс підвищення кваліфікації в Київському Національному Торгово- економічному університеті, отримала Свідоцтво про підвищення кваліфікації 2011р. вересень -пройшла курси і отримала сертифікат в Асаціаціі фахівців з нерухомості Країни 2008 р.червеь -пройшла навчання і отримала Свідоцтво АСНУ (Асоціація Спеціалістів з Нерухомості України) 1990 р.-закінчила Львівську Торгово-Економічну Академію Linakopach@gmail.com (063)9891131, (067)7677317