довгострокова оренда нежитлова нерухомість

Тернопільська область ,  місто Тернопіль , вул. Д. Лук'яновича
Показати на карті
79'000 ГРН
91 за м2
Код: 15110231
Тип нерухомості: інше
оновлено: 15 травня
Здається комерційне приміщення на вул. Лукяновича Дениса, площа 861 кв.м; Здається в оренду складське приміщення в промисловому районі Тернополя. Загальна площа 861 кв.м, висота стелі понад 10 м, висота стін 8 м, бетонна підлога. Електрика три фази, є вода. Приміщення обладнане санвузлом, є офісні приміщення. Вїзд під вантажівку, можливість додаткових змін під орендаря.