продам квартира

Київська область ,  місто Бровари
Показати на карті
54'999 USD
1145 за м2
Код: 922365690
Поверх: 15 із 17
Площа: 48 м2
Кухня: 13 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 12 травня
Продаж просторої 1-кімнатної квартири з ремонтом, 48 м², Бровари, вул. Аркадія Голуба 1в (Постишева); Продається простора та світла 1-кімнатна квартира 48 м², м. Бровари, вул. Голуба 1в Квартира знаходиться у комфортному для щоденного життя будинку — є генератор, що особливо важливо в умовах відключень, тому ви не залежите від перебоїв зі світлом. Два ліфти забезпечують швидкий доступ на поверх без черг, а консьєрж додає відчуття безпеки та порядку. Територія закрита, що робить проживання більш спокійним і приватним. Основні характеристики: - Площа: 48 м² - Кухня: 13 м² (велика, повноцінна) - Кімната: 17,7 м² - Поверх: 15 із 17 - Будинок: 2000 року - Санвузол: сумісний - Стан: з ремонтом, можна заїжджати і жити Поруч Школа №6, Парк, Супермаркет АТБ, Eva, Нова Пошта Телефонуйте / пишіть — домовимось про перегляд.