довгострокова оренда квартира
| Код: |
931549428
|
| К-ть кімнат: |
1
|
| Поверх: |
6 із 9
|
| Площа: |
32 м2
|
| Кухня: |
6.5 м2
|
| Ванні кімнати: |
2
|
| оновлено: |
12 серпня
|
Печерський; Від власника, без комісії, Печерськ, Кловський узвіз 20.; 1-кімнатна квартира в самому серці Києва – від власника, без комісії
Здається затишна 1-кімнатна квартира за адресою Кловський узвіз, 20 – чудова локація в самому центрі Києва.
Без посередників і без комісії. Без зайвих переплат. Дуже вигідна ціна для Печерська! Найдоступніша 1-кімнатна квартира у центрі Києва, ще й без комісії.
До метро «Кловська», «Арсенальна» та «Печерська» – близько 10 хвилин пішки. У пішій доступності – Хрещатик, Бессарабська площа, Печерський ринок, Липки, ТРЦ Gulliver і «Парус», бульвари Лесі Українки та Тараса Шевченка. Поруч безліч магазинів і супермаркетів, кафе, ресторанів, банків та інших об’єктів міської інфраструктури.
Квартира добре підходить для комфортного довготривалого проживання. Тут є все необхідне для життя: нова пральна машина, новий холодильник, нова мікрохвильова піч, газова плита та духова шафа, електрочайник, кухня, зручне ліжко, шафа, 2 столи, стільці та крісло,
велика простора лоджія з додатковими шафами.
Комфортна температура цілий рік: квартира прохолодна влітку та дуже тепла взимку.
Важлива перевага під час відключень світла: у квартирі зберігаються холодна та гаряча вода, опалення та газ. Тобто навіть під час відключення електроенергії можна нормально жити, готувати їжу та користуватися водою.
Кловський узвіз, 20, Печерськ – центр Києва, поруч метро, магазини, кафе, ресторани та вся необхідна міська інфраструктура.
17 000 грн/місяць.
Від власника. Без комісії.
Пишіть або телефонуйте – домовимося про перегляд.