продам будинок

Харківська область ,  місто Ізюм
Показати на карті
562'500 ГРН
7922 за м2
1 / 4
Код: 924181223
К-ть кімнат: 4
Поверх: 1
Площа: 71 м2
Земельна ділянка: 10 сот
оновлено: 24 травня
Продам будинок в місті Ізюм.; Продається житловий будинок в місті Ізюм, Харківської області. Характеристики будинку: Цегляний, утеплений пінопластом, 4 кімнати, санвузол суміжний, загальна площа 71 м.кв. 10 соток приватної землі, є гараж, сараї, погріб, літній душ. Наявні комунікації: Газопостачання, електропостачання, централізоване водопостачання.