довгострокова оренда квартира

Київська область Васильківський район,  смт Глеваха
Показати на карті
10'000 ГРН
218 за м2
Код: 924228921
Поверх: 9 із 10
Площа: 45.7 м2
Кухня: 10.45 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 23 травня
Квартира 1 кімнатна оренда Глеваха; Здається в оренду 1кімнатна світла простора квартира, загальною площею 45м.кв. Поруч парк, супермаркет Фора, дитячий садочок, школа, школа мистецтв, футбольне поле, зупинка громадського транспорту, неподалік Ринок і залізнична станція.