продам будинок

Харківська область Красноградський район,  село Лиманівка
Показати на карті
33'000 USD
432 за м2
Код: 916870296
К-ть кімнат: 4
Поверх: 1
Площа: 76.3 м2
Земельна ділянка: 0.75 сот
оновлено: 24 травня
Газифікований будинок в Лиманівці; Продам затишний будинок на в'їзді в сел.Лиманівка (7км від м.Лозова). Є все необхідне для комфортного проживання: централізоване водопостачання, септик, газове опалення (в будинку також є пічка), душова кабіна і туалет, пластикові вікна , дах - металочерепиця. Частково залишаються необхідні меблі та побутова техніка. На території є металевий гараж, сараї, погріб, приватизована присадибна ділянка 0,747га, сад із плодовими деревами, кущами, виноградом. Також є літня кухня із житловою кімнатою, яку можна використовувати як окреме житло. І будинок, і літня кухня мають зовнішнє утеплення. Земля приватизована. В 5 хв ходьби є автобусні зупинки, продуктовий кіоск та ставки, в 10 хв - магазин, невеликий дитячий майданчик. Можемо розглядати варіант продажу по сертифікату. Документи готові до продажу. Тільки продаж, аренду не пропонувати.