продам квартира

Житомирська область ,  місто Житомир
Показати на карті
119'999 USD
1791 за м2
Код: 924134007
Поверх: 9 із 11
Площа: 67 м2
Кухня: 16 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 18:39
Путятинка; 2-кімнатна квартира в Смарт Сіті2; Гарна, простора квартира з ремонтом, меблями та технікою. 9/11 поверх. Автономне газове опалення. Будинок бізнес-класу! Супер розташування будинку, вся інфраструктура в пішої доступності. Власник!