продам будинок

Кіровоградська область Новоукраїнський район,  місто Новоукраїнка
Показати на карті
25'000 USD
454 за м2
Код: 924027369
К-ть кімнат: 3
Поверх: 1
Площа: 55 м2
Земельна ділянка: 20 сот
оновлено: 01:52
Продам будинок.м.Новоукраїнка вул.Івана Богуна 185 з удобствами; Продам будинок недалеко від центру.в хаті є всі зручності: туалет і ванна,стиралка ,вода проведення. 3 гаража,літня кухня сараї. Мебель залишаємо. Вікна пластикові,металочерепиця криша Кадастровий номер є. Є м.Новоукраїнка багато супермаркетів, базар,школи, садики,нова почта,укр поста,кафешки, ресторан,готель,стадіони,багато річок, будинок культури. Чекаємо на реальних покупців. т.09******79 09******31 М.Новоукраїнка Вул.Івана Богуна 185 Ціна 25000долларів Місто тихе спокійне.; кадастровий номер: є