довгострокова оренда будинок

Волинська область ,  місто Нововолинськ
Показати на карті
8'000 ГРН
88 за м2
Код: 924054914
К-ть кімнат: 4
Поверх: 1
Площа: 90 м2
Земельна ділянка: 9 сот
оновлено: 07:38
Здаємо будинок на довготривалий термін; Здам житловий будинок в районі центрального ринку на довготривалий термін для сімʼї,4 кімнати+кухня,санвузол і 2 коридора,з меблями і побутовою технікою,на території є гараж,підведені всі комунікації.
Звертатись за тел:09******34