довгострокова оренда квартира

місто Київ
14'000 ГРН
358 за м2
Код: 924039065
Поверх: 6 із 14
Площа: 39 м2
Кухня: 12 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 21 травня
Голосіївський; Оренда 1-кімнатної квартири біля метро Палац Україна; Оренда 1-кімнатної квартири біля метро «Палац Україна» по вул. Антоновича, 124/128. Квартира повністю укомплектована сучасними меблями та побутовою технікою для комфортного проживання. У кімнаті: двоспальне ліжко, невеликий диван, телевізор, робоче місце, містка шафа-купе та функціональні меблі. Кухня обладнана всім необхідним: холодильник, мікрохвильова піч, варильна панель, духова шафа, чайник, посудомийна машина, тостер та кавоварка. Передпокій облаштований гардеробною системою зберігання. Суміжний санвузол: ванна, бойлер та пральна машина. Розвинена інфраструктура: у пішій доступності супермаркети Сільпо та Novus, Володимирський ринок, ТРЦ Ocean Plaza. До метро «Палац Україна» — близько 5 хвилин пішки. Телефонуйте.