продам квартира

Дніпропетровська область Апостолівський район,  місто Апостолове
Показати на карті
17'500 USD
437 за м2
Код: 923988715
Поверх: 2 із 5
Площа: 40 м2
Кухня: 6 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 23 травня
Продам квартиру 2-й поверх; Продам двокімнатну квартиру. Квартира затишна, тепла, суха, є індивідуальне газове опалення, кондиціонер, мебльована, з побутовою технікою, утеплена.