довгострокова оренда квартира

Дніпропетровська область ,  місто Кам'янське (Дніпродзержинськ)
Показати на карті
8'500 ГРН
314 за м2
Код: 923969842
Поверх: 2 із 5
Площа: 27 м2
Кухня: 6 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 17:19
Здається 1 кімнатна квартира; Здається 1-кімнатна квартира Затишна та світла 1-кімнатна квартира на 2 поверсі в гарному районі міста. Вулиця Василя Стуса. Квартира чиста, охайна та готова до проживання. 2 поверх Зручна транспортна розв’язка — поруч зупинки громадського транспорту, магазини, аптеки та все необхідне для комфортного життя. У квартирі: простора кімната; кухня; санвузол; меблі та техніка Переваги: тихий та комфортний район; хороші сусіди; зручне розташування; швидкий доступ до центру міста. Підійде для однієї людини або пари.