продам будинок

Запорізька область Запорізький район,  село Володимирівське
Показати на карті
39'000 USD
354 за м2
Код: 923928242
К-ть кімнат: 4
Поверх: 3
Площа: 110 м2
Земельна ділянка: 11 сот
оновлено: 03:16
Продаж дачі ( Володимірівське); Продаж дачі ! Село Володимирівське, ділянка 11 соток! Є скважина.На ділянці дуже багато декоративних та фруктових дерев ( Туї , ялинка , та багато чого іншого ) басейн та прибасейнова територія де стоять шезлонги , складські приміщення літній душ та туалет ! В домі на другому поверсі 3 кімнати , на першому вітальня сауна і душ туалет !