довгострокова оренда квартира

Миколаївська область ,  місто Миколаїв
Показати на карті
3'500 ГРН
64 за м2
Код: 923969322
Поверх: 1 із 2
Площа: 54 м2
Кухня: 8 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 03:15
Заводський; Здається квартира в оренду Велика Корениха; Пропонується в довготривалу оренду світла та затишна квартира за містом ( Велика Корениха) Квартира чиста, охайна та має все необхідне для комфортного проживання: меблі, побутову техніку та необхідні речі для побуту. Без ремонту, але дуже тепла й доглянута. Поруч магазин, зупинка транспорту та дитячий майданчик. Спокійний район і хороші сусіди. Шукаємо порядну сім’ю з дітьми на тривалий термін. Без шкідливих звичок. Можна з охайним котиком . Дбайливе ставлення до житла та своєчасна оплата обов’язкові. За деталями телефонуйте або пишіть у повідомлення.