продам квартира

Київська область ,  місто Буча
Показати на карті
65'000 USD
1710 за м2
Код: 923936532
Поверх: 4 із 9
Площа: 38 м2
Кухня: 12 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 23 травня
ПРОДАЖ 1-кімнатної квартири від власника ЖК «НОВА БУЧА»; РІЕЛТОРАМ , АГЕНЦІЯМ прохання НЕ турбувати. Продаж однокімнатної квартири в ЖК «Нова Буча» Простора та затишна однокімнатна квартира площею 39 м², розташована на 4 поверсі. Квартира має автономне газове опалення, що забезпечує комфорт та економію у будь-яку пору року. Планування дуже вдале: •велика кухня для сімейних вечорів та затишних сніданків; •простора кімната з нішею, де можна облаштувати додаткове спальне місце або робочу зону; •великий балкон; •санвузол з ванною. •теплі поли на кухні, коридорі та санвузол Інфраструктура поруч: -на 1 поверсі будинку знаходиться амбулаторія; - поруч аж 4 дитячі майданчики; - садочок «Лімпопо» — навпроти будинку; - державний садочок — через дорогу від ЖК. Будинок знаходиться у дуже зручній локації — всього за 5 хвилин автобусна зупинка з маршрутами на Ірпінь та Київ. Поруч є торговий центр та магазини: Фора, Галя Балувана, Єва та інші. Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для інвестиції За більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефона, є Вайбер і Телеграм.