продам квартира

місто Київ
55'000 USD
1378 за м2
Код: 923363703
Поверх: 5 із 10
Площа: 39.9 м2
Кухня: 11.2 м2
оновлено: 07:47
Дарницький; Продаю 1 кімнатну квартиру в Ірпіні, в ЖК Синергія Сіті.; Продаю 1-кімнатну квартиру 39.9м² в ЖК Синергія Сіті. Будинок зданий, документи на руках, можна робити ремонт. Зелена територія, внутрішній двір закритий від транспорту, ідеальне місце для проживання з дитиною. В квартирі газове індивідуальне опалення (котел вже встановлено і входить в ціну). Охорона, відеомоніторінг, вхід у будинок за Face ID. Колясочні у кожному під'їзді. Парко-місця. Спортивні майданчики, тенісний корт, аптеки, кав'ярні, магазини, салони краси все біля дому. За територією ЖК малювнича набережна, аквапарк. Під час відключення світла на території працює відеоспостереження, домофон, світло в під'їздах. Підходить під державні програми. Від Власника. Прохання Агенствам не турбувати. Вартість 55 000 $