продам квартира

Кіровоградська область ,  місто Олександрія
Показати на карті
73'000 USD
935 за м2
Код: 923912603
Поверх: 3 із 4
Площа: 78 м2
Кухня: 12 м2
оновлено: 13:39
Квартира 3 кімнати; Продається простора 3-кімнатна квартира з автономним опаленням Світла та затишна квартира загальною площею 77,5 м² розташована на 3 поверсі 4-поверхового будинку. Чудовий варіант для сім’ї — зручне планування, великі кімнати та додаткові переваги для комфортного проживання. • 3 окремі кімнати • Автономне опалення • 2 балкони • Простора кухня • Роздільний санвузол • Підвал • Гараж на території • Житловий стан • Тихий та зручний район Квартира готова до продажу та чекає на нових власників. Телефонуйте для детальної інформації та перегляду! Відео по запиту