продам будинок

Волинська область ,  місто Нововолинськ
Показати на карті
88'600 ГРН
17720 за м2
Код: 918063281
К-ть кімнат: 1
Поверх: 1
Площа: 5 м2
Земельна ділянка: 5 сот
оновлено: 15:20
Продам дачу масив Мічуринець; Продам дачу масив Мічуринець,є вода ,рядом є електроенергія,є фруктові дерева виноград,малина фундук,черешня,,5сот.,не приватизована,можна взяти в оренду.