довгострокова оренда квартира

Черкаська область ,  місто Черкаси
Показати на карті
21'000 ГРН
437 за м2
Код: 923943164
Поверх: 15 із 18
Площа: 48 м2
Кухня: 8 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 13:38
БЕЗ КОМІСІЇ. Нова 2кімнатна 48м2. Інвертори на тепло,воду. В тихому центрі. З 26травня; Від власника, БЕЗ КОМІСІЇ. Здам нову 2-кімнатну квартиру в новому елітному будинку на 15-му поверсі по Праведниці Шулежко 33 (раніше Пушкіна). Тихий центр. Площа 48м2 Можлива здача на будь-який термін від одного місяця починаючи з 26,05. Встановлено інвертори на подачу тепла та води під час відключень. Зроблено авторський ремонт. Все виконано у сучасному стилі з ретельно підібраних матеріалів. Продумане роздільне планування приміщень для максимальної зручності, є гардероб. Всі меблі зроблені на замовлення. Ліжко з ортопедичним матрасом та з підйомним механізмом для зберігання великої кількості речей. Сучасний диван розкладається та може слугувати другим ліжком. Також с місцем для зберігання речей. Зручні письмовий стіл та стілець-крісло для роботи. Сучасний кухонний розкладний стіл. Просторне зручне крісло біля панорамного вікна для насолоди ранковою кавою та видом на місто. Квартира дуже світла (панорамне вікно; LED-підсвітка кухні та карніза). В будинку чудова теплоізоляція. Швидкісні ліфти. Склопакети замінені на енергоефективні з якісною фурнітурою. Встановлено ролети від сонця. Підвісна стеля. Інверторна енергоефективна техніка: 2 кондиціонери, пральна машина. Ємний бойлер, місткий холодильник, духовка, варильна поверхня, витяжка, мікрохвильова піч, чайник. Для безпеки додатково встановлене реле напруги. 4K телевізор 43 дюйми найвищої розподільчої здатності 2160p для перегляду фільмів та передач у найкращій якості. Пульт з керуванням голосом. В квартирі WIFI від двухдіапазонного (2,4 та 5Ггц) роутера розрахований на максимальну швидкість роботи для великої кількості підключених девайсів і гаджетів. Для зручності кран на кухні висувний. Є розкладна сушарка для речей і електросушарка в ванній. При вході в під'їзд чудова домашня кулінарія Буля. Прямо у дворі встановлено поштамат. Дитячий та новий спортивний майданчик у дворі. Зал єдиноборств прямо на першому поверху будинку. Вся інфраструктура в 5хвилинах пішки, як і набережна та найпопулярніший сучасний пляж Казбетський.. Садочки і школи поблизу будинку. Підземний паркінг слугує сховищем. 21000 + комуналка. Без комісії. Залоговий платіж у розмірі суми місячного проживання. Показ можливий в будь-який день з 26.05. Будь-ласка дзвоніть або пишіть в OLX, телеграм або вайбер.