продам квартира

Львівська область ,  місто Дрогобич
Показати на карті
53'000 USD
963 за м2
Код: 923915978
Поверх: 1 із 1
Площа: 55 м2
Кухня: 12 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 20 травня
Продається квартира двокімнатна; Продається затишна 2-кімнатна квартира у самому центрі міста! Ідеальний варіант для комфортного проживання. Окремий вхід — максимум приватності та зручності Власне місце під автомобіль Зручне планування кімнат Світла та тепла квартира Тихий район Уся необхідна інфраструктура поруч: магазини, школа, садок, транспорт, кафе та парк Квартира чудово підійде для сім’ї, людей, які цінують комфорт у центрі міста, або під здачу в оренду. Телефонуйте для детальної інформації та огляду! Швидкий показ у зручний час можливий торг.