продам квартира

Запорізька область ,  місто Запоріжжя
18'000 USD
406 за м2
Код: 923931679
Поверх: 5 із 5
Площа: 44.25 м2
Кухня: 5.9 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 19:48
Олександрiвський; Продам квартиру 2 кімнатну( біля Дубовки); Продам двокімнатну квартиру біля Дубового гаю. Квартира в жилому стані, косметичний ремонт, колонка, кондиціонер.