продам квартира

Дніпропетровська область Верхньодніпровський район,  місто Верхньодніпровськ
Показати на карті
1'111'111 ГРН
22222 за м2
1 / 2
Код: 923898697
Поверх: 3 із 5
Площа: 50 м2
Кухня: 9 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 13:32
Квартира двокімнатна; Продається двокімнатна квартира в затишному куточку міста. Зі всіма зручностями. За всіма питаннями звертайтесь за телефоном ..Від власника.