продам квартира

Київська область ,  місто Ірпінь
Показати на карті
60'000 USD
1342 за м2
Код: 923895258
Поверх: 4 із 14
Площа: 44.7 м2
Кухня: 20.7 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 13:37
1к квартира, Власник, 44.7 м², ЖК Центральний Преміум; Продаю свою квартиру в ЖК «Центральний Преміум». Будинок бізнес-класу в центрі міста. Основні характеристики: Площа: 44.78 м². Поверх: 4/16. Зручний середній поверх, вікна виходять на гарну сторону (видно місто). Хороша чистова комплектація Розведена тепла підлога, встановлені радіатори, якісна стяжка та штукатурка під ремонт. ЖК «Центральний Преміум» — це найкраща локація в Ірпені. Оточений двома парками, вся інфраструктура в пішій доступності: супермаркети, школи, садочки, кафе — все під рукою. В самому будинку якісна вхідна група, консьєрж, закритий двір та доглянута територія. Квартира купувалася для себе, тому до наповнення підходили відповідально. Продаю через зміну планів. Я власник, документи готові до оформлення. Без комісії. Телефонуйте, готовий показати квартиру вживу.