продам квартира

Львівська область Пустомитівський район,  село Сокільники
Показати на карті
110'000 USD
3055 за м2
Код: 923890816
Поверх: 2 із 7
Площа: 36 м2
Кухня: 13.3 м2
оновлено: 20 травня
Продаж 1 кімнатна квартира ЖК Авалон Холідей, Avalon holiday; Продаж однокімнатної квартири в ЖК Avalon Holiday. Кухня - студія / ізольована спальня / санвузол / відокремлений балкон Поверх : 2/6 Заг. площа : 36м2 Якісно виконаний ,дизайнерський ремонт за авторським проєктом. Автономне опалення, фільтр го , кондиціонер, тепла підлога ,продумана ергономіка , панорамні вікна. Повністю укомплектована корпусними та мʼякими меблями ,на замовлення ,з усією вмонтованою технікою (Bosh / Whirlpool) декором, текстилем та функціональною схемою основного / атмосферного світла. Зручне розташування, обжитий корпус з облаштованою територією та розвиненою інфраструктурою Власник Готова до огляду та поселення