продам квартира

Одеська область ,  місто Одеса
1'762'311 ГРН
43729 за м2
Код: 923871388
Поверх: 2 із 2
Площа: 40.3 м2
Кухня: 5.4 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 10:41
Приморський; Від власника продається 2 кімнатна квартира на вул.Ніжинський; Квартира світла та затишна, в історічному центрі міста. Підходить як для комфортного проживання , так і под орендний бізнес. Одеський дворик має ворота на кодовому замку.Квартира розташована на другому поверсі в задній частині двору .Під"їзд закритий, на три квартири, є власна комора. Вікна виходять во двір , подалі від шуму вулиці. Добрі сусіди. Окремі кімнати ,окрема кухня з вікном ,суміжний санвузол, є місця для сберігання .Висота стелі більше 3 м. Гаряча вода- колонка , опалення ТЕЦ. Стан житловий, є можливість зробити авторський ремонт та встановити індівідуальне опалення. В пішої доступності , вул. Дерибасівська та сквер Соборної площі. Документи готові до швидкої угоди . Готові обговорювати ціну.