довгострокова оренда квартира

Івано-Франківська область ,  місто Івано-Франківськ
Показати на карті
11'000 ГРН
211 за м2
Код: 888262455
Поверх: 2 із 3
Площа: 52 м2
Кухня: 5 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 18:37
Здам 2 к квартиру на довгий термін; Здам в оренду 2к квартиру з ремонтом меблями і необхідною технікою від власника. Дві кімнати непрохідні. У вітальні розкладний сірий диван, шафа, стіл, телевізор smart tv. У спальні двоспальне деревʼяне ліжко з матрацом, комод. Дитячого ліжечка на фото в спальні не буде. У прихожій гардеробна у двох нішах. Туалет та ванна кімната окремі. У ванній душовий бокс, пральна машина, рукомийник. Опалення індивідуальне ( газовий котел). На кухні холодильник, електрична духовка, варильна поверхня газова. Є мікрохвильовка та електрочайник. Також у квартирі два балкони. Проведений інтернет оптоволоконний, працює без світла.Гарне розташування квартири , тихий район. 10 хв до центру, район стадіону Рух. Поряд парк, садочок, школа, магазини Здам сімʼї без або з дітьми. БЕЗ ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ Ріелторів та студентів прохання не турбувати Ціна 11000+ кп Вільна з 23 травня Перегляд також можливий з 23 травня