довгострокова оренда квартира

Київська область Києво-Святошинський район,  село Чайки
Показати на карті
18'000 ГРН
182 за м2
Код: 923860720
Поверх: 6 із 17
Площа: 98.8 м2
Кухня: 19 м2
оновлено: 18:32
Аренда від Власника 3 кімнатної квартири!; Здається простора 3 кімнатна квартира! Жк Брест -литовський комплекс! В комплексі є генератор при відключенні світла!