довгострокова оренда квартира

Львівська область ,  місто Львів
16'000 ГРН
266 за м2
Код: 923836654
Поверх: 3 із 9
Площа: 60 м2
Кухня: 10 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 14:54
Залізничний; Оренда двокімнатної квартири по вул Патона; Оренда двокімнатної квартири, общая площа 60 кв.м. На 3\9 поверсі. Квартира розташована: Львів, Патона 9. У квартирі є всі необхідні меблі. Затишний внутрішній двір. Поруч - аптека, поштове відділення. Ціна 16000 грн + комунальні платежі. Фото реальні, телефонуйте домовимося.