довгострокова оренда квартира

Хмельницька область ,  місто Кам'янець-Подільський
Показати на карті
9'500 ГРН
237 за м2
Код: 923811332
Поверх: 3 із 5
Площа: 40 м2
Кухня: 15 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 22:55
Оренда однокімнатної+гараж!!!; Здається однокімнатна квартира 40кв. + гараж під квартирою Третій поверх Військове містечко, поряд є атб.(нова будова 1) - Центральна опалення. (Взимку завжди є і дуже тепло) - газова колонка на батарейках ( завжди є тепла вода, незалежно від наявності світла) В блекаут є опалення+тепла вода незалежно від світла. - балкон закритого типу - тв, наявність різних інтернет провайдерів. - тихі сусіди