довгострокова оренда квартира

Кіровоградська область ,  місто Кропивницький (Кіровоград)
Показати на карті
15'000 ГРН
454 за м2
Код: 923817885
Поверх: 5 із 5
Площа: 33 м2
Кухня: 6 м2
оновлено: 20 травня
Подільський; Оренда квартири-студії біля площі Ангела від власника; Пропонується до оренди однокімнатна квартира-студія біля площі Ангела від власника Без комісії В квартирі є все необхідне для комфортного проживання Умови оренди:перший місяць + останній місяць + залог Квартира підходить для однієї людини або пари З тваринками та дітками на жаль не можна