довгострокова оренда будинок

Харківська область Харківський район,  місто Мерефа
Показати на карті
10'000 ГРН
116 за м2
Код: 923803814
К-ть кімнат: 3
Поверх: 1
Площа: 86 м2
Земельна ділянка: 1 сот
оновлено: 06:44
Оренда дому в Мерефі; Здамо хороший теплий будинок у Мерефі, район Артемівка, з усіма зручностями з 1 липня 2026 р. Великий, затишний та просторий. Кухня-студія, ванна, поєднана із санвузлом; передпокій, дві кімнати, холодний коридор,тепла підлога. Холодна та гаряча вода, зручності у будинку. Меблями та побутовою технікою будинок повністю обладнаний. Своя свердловина. Простора альтанка. Опалення газове. Електрика, Інтернет проведено. Є в'їзд для авто. Будинок здамо виключно сімейним, порядним, чистоплідним і платоспроможним людям на тривалий термін! Вартість оренди будинку - 10000 грн. + комун. послуги (газ, доставка газу, електроенергія, інтернет, сміття). Перша оплата проводиться у дворазовому розмірі (за перший місяць + страхова застава). Оренда довгострокова (мінімум рік). За питаннями, прошу писати мені у Вайбер +38********16.