довгострокова оренда квартира

Дніпропетровська область ,  місто Кам'янське (Дніпродзержинськ)
Показати на карті
11'500 ГРН
153 за м2
Код: 923791729
Поверх: 2 із 5
Площа: 75 м2
Кухня: 9 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 19 травня
Трикімнатна квартира у довгострокову аренду на Галини Романової; Квартира від власника у довгострокову аренду по вулиці Галини Романової. Трикімнатна, дуже простора, є можливість довезти свої меблі, на зручному другому поверху. Гарний район, є усе необхідне, абсолютно нова ванна, туалет, кухня, варильна поверхня газова та мийка. Також для зручності є пральна машина, двоспальне ліжко зі зручним матрасом, дві односпальні ліжка і диван. Є балкон. Інтернет працює без світла. Усі кімнати окремі. Електро опалення. Перша здача.