продам квартира

Львівська область ,  місто Львів
59'000 USD
1787 за м2
Код: 920841517
Поверх: 5 із 5
Площа: 33 м2
Кухня: 6 м2
оновлено: 11:34
Франківський; Продаж 1к. квартири; Продається затишна 1-кімнатна квартира у Франківському районі (вул. Наукова). Площа: 33 м² Поверх: 5/5 Стан: з ремонтом, готова до проживання Квартира світла та охайна, зручне планування: – окрема кімната – кухня – санвузол – балкон Залишаються частково меблі та побутова техніка – можна одразу заїжджати або здавати в оренду. Будинок у хорошому стані, чистий під’їзд, спокійний район. Раніше були проблеми з дахом але зробили комплексний ремонт підїзду. Поруч магазини, транспорт, школи, все необхідне для комфортного життя. Ціна: 59 000$ Можливий адекватний торг. Деталі за телефоном