довгострокова оренда квартира

Дніпропетровська область ,  місто Дніпро (Дніпропетровськ)
Показати на карті
14'000 ГРН
144 за м2
Код: 923750185
Поверх: 2 із 5
Площа: 97 м2
Кухня: 8 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 17:18
Соборний; Сдам квартиру пр. Науки; Сдам квартиру ( собственник). Подстанция. 4 комнаты. Автономное отопление. 2-й этаж, хрущевка .