довгострокова оренда квартира

Волинська область ,  місто Луцьк
Показати на карті
18'000 ГРН
276 за м2
Код: 909491595
Поверх: 4 із 10
Площа: 65 м2
Кухня: 11 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 15:46
Здам в оренду двокімнатну квартиру по вул. М.Заньковецької 3; Здаю двохкімнатну квартиру в довгострокову оренду по вул МаріЇ Заньковецької 3.,( 4 поверх з 10) повністю вмебльовану,сучасний ремонт , охорона,огорожена територія ,паркінг, кладовка,техніка , посуд ,ВИМОГИ -без тварин, ,перший внесок -остатній внесок сума страхова на техніку і ремонт ,буде відображена в договорі +оплата всіх комунальних