продам будинок

Полтавська область ,  місто Кременчук
Показати на карті
25'000 USD
362 за м2
Код: 920741555
К-ть кімнат: 4
Поверх: 1
Площа: 68.9 м2
Земельна ділянка: 10 сот
оновлено: 21:55
Продам будинок в м.Кременчук; Продам цегляний будинок 68.9 кв.м ,4 кімнати,передпокій,кухня. 10 соток приватизованої земельної ділянки.Лашки,зручне розташування (центральна вулиця,поруч транспорт,магазин).$25т.торг.