продам квартира

місто Київ
175'000 USD
1666 за м2
Код: 923713328
Поверх: 9 із 16
Площа: 105 м2
Кухня: 7.5 м2
оновлено: 15:28
Печерський; Продам 3-х кімнатну квартиру; Простора та світла 3-кімнатна квартира площею 105 м² у сучасному будинку на Позняках. Зручне планування: окремі кімнати, велика кухня, просторий коридор, санвузол та балкон. Квартира розташована на комфортному 9 поверсі, має гарний вид з вікон та багато природного світла.