продам квартира

Кіровоградська область ,  місто Кропивницький (Кіровоград)
Показати на карті
55'000 USD
1195 за м2
Код: 923682089
Поверх: 2 із 5
Площа: 46 м2
Кухня: 22 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 04:06
Подільський; Продам 2-х кімнатну квартиру; Квартира після капітального ремонту.Встановлені нові вікна.Замінена електрика.Автономне газове опалення,новий котел.З квартирою в комплекті є комора в підвалі. Новомиколаївка,Авіагородок