продам будинок

Вінницька область ,  місто Вінниця
Показати на карті
89'999 USD
612 за м2
Код: 920141370
К-ть кімнат: 3
Поверх: 2
Площа: 147 м2
Земельна ділянка: 4 сот
оновлено: 01:03
Проодаж дуплекса в центрі міста (власник); Продаж сучасного дуплекса майже в центрі міста Пропонується до продажу просторий та якісно збудований дуплекс, розташований у зручній локації по вулиці Герцена, район Пʼятничани — практично в центрі міста, з швидким доступом до всієї інфраструктури. 20 хв пішки до центрального парку. Площа будинку: 147 м² Поверховість: 2 поверхи Земельна ділянка: 4 сотки Тип будівництва: цегла Основні переваги: - Якісне капітальне будівництво з цегли (є весь фото-відео звіт виконання будівельних робіт) - Просторе та продумане планування - Два повноцінних поверхи — ідеально для сім’ї - Велика земельна ділянка — місце для відпочинку, саду чи зони барбекю - Тиха та комфортна локація поруч із центром - Зручний доїзд та розвинена інфраструктура поруч Ідеально підійде для: — сім’ї, яка хоче жити в місті, але з відчуттям приватного будинку — тих, хто цінує простір, комфорт і якість будівництва Телефонуйте для детальної інформації та перегляду! Такий варіант — рідкість на ринку.