довгострокова оренда квартира

Хмельницька область ,  місто Шепетівка
Показати на карті
7'000 ГРН
166 за м2
Код: 923650430
Поверх: 4 із 9
Площа: 42 м2
Кухня: 7 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 18 травня
Довготривала оренда: 1-кімнатна квартира в ЦЕНТРІ; Довготривала оренда: 1-кімнатна квартира в ЦЕНТРІ ​Світла, охайна та повністю готова до заселення квартира на 4 поверсі. Чудовий варіант для однієї людини або сімейної пар , обов'язково на довготривалий термін Головне про квартиру: ​Поверх: 4-й поверх. ​Кімната: одна велика, простора житлова кімната зі світлими текстурними шпалерами та якісним ламінатом. ​Простір для відпочинку: є і балкон, і лоджія (багато додаткового місця та гарне природне освітлення). ​Кухня: окрема, з сучасним сірим гарнітуром, газовою плитою та лічильником. ​Техніка: місткий двокамерний холодильник. ​Локація (Центр): ​Уся інфраструктура в пішій доступності: супермаркети, зупинки транспорту, кафе, магазини та аптеки. ​ Умови: ​Термін — довготривалий (від 6 місяців). ​Оплата: перший місяць + комунальні послуги. ​Без шкідливих звичок. ​Телефонуйте або пишіть, щоб домовитися про перегляд!