довгострокова оренда квартира

Львівська область ,  місто Львів
9'000 ГРН
230 за м2
1 / 2
Код: 923667792
Поверх: 6 із 9
Площа: 39 м2
Кухня: 10 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 11:34
Сихівський; Здається однокімнатна квартира на довгострокову оренду; Здається в оренду однокімнатна квартира в хорошому районі міста. Шукаємо одного/одну особу або пару. Можна з тваринками. За всіма деталями можете звертатись по телефону або вайбер/телеграм. Вул. ІВАНА КАВАЛЕРІДЗЕ 17 +38********05 Анна