довгострокова оренда квартира

Житомирська область ,  місто Новоград-Волинський
Показати на карті
5'000 ГРН
138 за м2
Код: 923649441
Поверх: 2 із 9
Площа: 36 м2
Кухня: 12 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 05:57
Здам 1 кімнатну квартиру район Болгарбуд місто Звягель; Здам 1 кімнатну квартиру район Болгарбуд. За детальнішою інформацією звертайтеся за номером телефону 06******67