продам квартира

Львівська область ,  місто Львів
74'000 USD
1761 за м2
Код: 923619724
Поверх: 2 із 5
Площа: 42 м2
Кухня: 7 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 14:51
Залізничний; Продаж 2 кімнатної квартири по вул. Олени Кульчицької; Продається світла та доглянута 2-кімнатна квартира площею 42 м². Квартира кутова, але добре утеплена, тепла та комфортна для проживання. Свіжий косметичний ремонт — квартира не потребує додаткових вкладень Одна кімната прохідна Без меблів — можливість облаштувати все на власний смак У одній кімнаті паркет, у другій — ламінат Коридор, кухня та ванна кімната — плитка Встановлені якісні пластикові вікна Надійні броньовані вхідні двері з гарантією 10 років Великий балкон, незасклений, є можливість продовження. Додатково до квартири додається просторе підвальне приміщення 15 м²: — утеплене — металеві двері — є пластикове вікно Біля будинку є зроблені паркомісця для 2 автомобілів Ціна: 74 000 $ Можливий торг для реального покупця. Телефонувати за номером, вказаним в оголошенні. Увага! Агентствам прохання не турбувати! Власник немає бажання продавати майно через посередників!