довгострокова оренда квартира

Івано-Франківська область ,  місто Івано-Франківськ
Показати на карті
12'000 ГРН
272 за м2
Код: 923642685
Поверх: 10 із 10
Площа: 44 м2
Кухня: 8.4 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 15:03
Оренда 1-кімнатної квартири від власника, вул. Вовчинецька, біля вокзалу; Оренда 1-кімнатної квартири, вул. Вовчинецька. Квартира обладнана меблями та побутовою технікою,для комфортного проживання. Неподалік знаходиться автовокзал, школа та всі інші необхідні інфраструктурні об'єкти. Є індивідуальне опалення, працює ліфт, зручна транспортна розв'язка. Велика кімната розділена на дві частини(спальна зона і вітальня). Є два балкони. Телефонуйте для отримання детальної інформації та огляду. Тел. 06******36