довгострокова оренда квартира

місто Київ
15'000 ГРН
416 за м2
Код: 923617022
Поверх: 1 із 5
Площа: 36 м2
Кухня: 7 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 17:30
Шевченківський; Здається квартира вул.Щусєва 8а без комісії; Пропонується 1к квартира по вулиці Щусєва 8а. 1/9 поверхового будинку. Знаходиться Шевченківському районі міста Києва. Довгострокова оренда. До метро Дорогожичі (5 хвилин пішки). З техніки є холодильник, газова плита, пральна машинка, бойлер.