довгострокова оренда квартира

Київська область Києво-Святошинський район,  село Софіївська Борщагівка
Показати на карті
14'500 ГРН
371 за м2
1 / 3
Код: 923616809
Поверх: 3 із 9
Площа: 39 м2
Кухня: 10 м2
оновлено: 11:41
Власник! Оренда 1к квартири, Софіївська Борщагівка, ЖК Софія. Поруч ЖК Софія Резиденс, ЖК Щасливий. Без комісії!; Здам 1-кімнатну квартиру на Софіївській Борщагівці ВІД ВЛАСНИКА та БЕЗ КОМІСІЇ! Сучасне та комфортне житло в ЖК «Софія» від Мартинова (вул. Житня, 21). Поруч ЖК Софія Резиденс та ЖК Щасливий. Зручний виїзд до метро. Ми лояльні до ваших пухнастих друзів — можна з тваринками (усіма). Коротко про квартиру: 3 поверх, площа 39 кв. м. Індивідуальне газове (котел — мінімальні комунальні та тепло в будь-який час). Повністю укомплектована меблями та технікою (ліжко, шафа, плита, холодильник, пральна машина, інтернет). Про комплекс: Безпечна та неймовірно зелена територія. Поруч є абсолютно все: супермаркети, кав'ярні, спортзали, аптеки та зони для відпочинку. Є детальний відеоогляд квартири — скину за запитом! Зв'язок зі мною, власником Телефон або Viber: 06******60 Telegram: TaniaLevin