продам квартира

Львівська область ,  місто Львів
95'000 USD
2047 за м2
Код: 923474093
Поверх: 3 із 5
Площа: 46.4 м2
Кухня: 17 м2
Ванні кімнати: 2
оновлено: 13:35
Сихівський; Продам однокімнатну квартиру; Однокімнатна квартира 5ти поверховому цегляному будинку.Тихий спокійний спальний район.Поруч Кінг Крос ,стадіон Арена Львів,Еподром