продам квартира

Волинська область ,  місто Луцьк
Показати на карті
2'870'000 ГРН
57746 за м2
1 / 4
Код: 923613432
Поверх: 5 із 5
Площа: 49.7 м2
Кухня: 7 м2
Ванні кімнати: 1
оновлено: 09:17
Продам квартиру в центрі(власник); Продається двохкімнатра квартира в центрі(сталінка),квартира гарна і простора з гарним видом на замок Любарта і парк